Adviesgroep+kennismanagement+van+CIBIT+nu+onderdeel+van+DNV+

De activiteiten van de adviesgroep kennismanagement van CIBIT zijn per 1 januari 2011 volledig geïntegreerd in de DNV organisatie. Hiermee wordt een periode van ruim 20 jaar afgesloten waarin deze activiteiten onder de vlag van CIBIT werden uitgevoerd. Rob van der Spek, hoofd van de adviesgroep, legt uit waarom dit een goede ontwikkeling is.

Adviesgroep kennismanagement van CIBIT nu onderdeel van DNV
Onze adviesgroep is de afgelopen 20 jaar zowel internationaal als nationaal actief geweest onder de vlag van CIBIT en DNV-CIBIT. Sinds de overname van CIBIT door DNV hebben wij als adviesgroep sterk geprofiteerd van het Internationale netwerk van DNV. Onze moederorganisatie DNV heeft diepe expertise op het vlak van duurzaamheid en kwaliteitszorg in de energiesector, maritieme sector en de gezondheidszorg. Met haar 9000 medewerkers in 100 landen is DNV een uitstekend platform gebleken voor onze diensten.

Dat heeft DNV ook geconstateerd en is de beslissing gekomen om onze activiteiten volledig te integreren in DNV. Daarmee is ook de tijd gekomen om de naam CIBIT los te laten. Dat is overigens best lastig als je al 20 jaar onder deze naam hebt geopereerd.


Blijft CIBIT ook actief op de Nederlandse markt?
Ja, CIBIT BV richt zich in de toekomst volledig op de markt van IT-opleidingen en advies. Recent is CIBIT overgenomen door een internationaal bedrijf dat geheel los staat van DNV.


Wat worden de speerpunten voor de komende jaren?
Wij continueren onze activiteiten in de Nederlandse markt zoals onze klanten van ons gewend zijn. Internationaal zullen wij ons vooral richten op de sectoren waarop DNV met name actief is, namelijk duurzame energie, klimaatverandering, de maritieme sector en de gezondheidszorg. Onze opdracht is om een center of excellence binnen DNV te worden op het vlak van vraagstukken rond kennismanagement, leren en toekomstverkenningen. Daarmee verwachten we bestaande en nieuwe klanten van DNV extra toegevoegde waarde te kunnen bieden.


Hoe ziet het team eruit?
Op dit moment bestaat ons kernteam uit 11 adviseurs die in projecten worden aangevuld met collega’s uit DNV of met externe partners. We acteren in een sterk netwerk van mensen die een gemeenschappelijke passie hebben voor complexe vraagstukken op het vlak van kennis en leren.

Meer informatie
Voor meer informatie kunt u terecht op www.dnv.nl/kennismanagement of contact opnemen met: Rob van der Spek, Hoofd van de adviesgroep kennismanagement via e-mail of tel. 06-54781900.

Datum: vrijdag 23 september 2011

Advies

Intelligent omgaan met kennis

Training

Contact

Wilt u meer informatie of heeft u vragen? Neemt u dan contact op met managing consultant Rob van der Spek.

Telefoon

+31 (0)6 54781900

E-mailrob.van.der.spek@dnv.com

>>